igorsova (igorsova) wrote,
igorsova
igorsova

І знову про Карфаген...

Вже скільки разів обіцяв собі більше не повторювати очевидного щоби не перетворитись на папугу - Маркуса Проціуса Като, але черговий виступ чергового російського ліберала час від часу знову викликає цунамі слів і емоцій, що в кількох словах описується як "Карфаген р.федерація повинна бути знищеною!"

Переглянув відео Латиніної - величезної російскої патріотки і затятого ворога путінізму. Більшу частину я заслужено пропустив повз вуха, але в фінальній частині відео мені таки різануло.
Просухайте отой її двохвилинний виступ, і зверніть увагу десь на останні пів хвилини:


"...ета єдінствєнний путь штоби васстанавіть бившую рассійскую імпєрію..."

Немає значення хто при владі в р.федерації "націоналіст" чи "космополіт". Немає значення яка партія при владі в р.федерації - диктаторська чи ліберальна, бо самий важливий для України момент в тому що їхнє бачення майбутнього виключає наше існування. Нашої мови, історії і культури, національної свідомості і державної незалежності не передбачено. Із зміною російського політичного спектру, змінюються тільки заплановані темпи нашого зникнення.

Україна і р.федерація є взаємовиключними утвореннями. І це повинні розуміти насамперед ми. В природі просто не існує росіян адекватних по відношенню до України. А ті подинокі вийнятки на 140 мільйонів розуміють це краще за будь якого українця.

В російській уяві свого успішливого майбутнього нас не існує. Нам заготована роль залежної, асимільованої і слухняної худоби, яку закладуть в жертву величі росії.

Рано чи пізно хтось з нас перестане існувати. І без розуміння кожним українцем того що росія а отже кожен із 140 мільйонів росіян є смертним ворогом України а отже і кожному українцю, нас може і не стати.

Сучасна паразитична і імперська по своїй суті р.федерація повинна припинити своє існування економічно, культурно і територіально, інакше рано чи пізно економічно культурно і територіально припинить своє існування Україна.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments