igorsova (igorsova) wrote,
igorsova
igorsova

Рада у першому читанні підтримала надання громадянства іноземцям-учасникам АТО

А якщо придивитись до цього проекту закону уважніше:
Достатньо ісламському терористу прибути на територію Уркаїни і взяти участь в анти-терористичній операції, як він зможе отримати українске громадянство, якого його вже не позбаввлять, і навіть не вишлють якщо він позбувся іншого громадянства, і він спокійно зможе чинити терористичні акти в Україні або за межами України із її біометричнимуи паспортами, виставляючи Україну розсадником тероризму в Європі.

Візьмемо за основу десять відсотків - як мінімум десять відотків всіх добровольців із російським громадянством які прибули в Україну вбивати лугандонів насправді є засланими кротами російських спецслужб. Їм все одно кого вбивати чи лугандонів чи українців, але опинившись по цей бік барикад, вони зроблять все можливе щоби пробратись якнайвище по будь якій лінії і вже звідти лобіювати російські інтереси прикриваючись участю в АТО.

Українці повинні чітко зрозуміти що кожен росіянин автоматично є потенційним терористом або кротом російських спецслужб. Краще перебздіти аніж недобздіти, і не розкидатись українськи громадянством.
Повинна існувати законна норма за якою набуте українське громадянство (не вроджене) анулюється якщо особа діє на шкоду українським інтересам, і будь яка особа яка не народжена в Україні але набула українське громадянство може бути позбавлен громадянства, навіть якщо це вже єдине її грмадянство.

Я не проти щоби учасники АТО отримали право на постійне проживання в Україні, і чрез десять років, склавши державні іспити з української мови, і не маючи жодних проблем із законом отримали українське громадянство, але я проти того щоби його міг отримати кожен ворог України просто пострілявши по лугандонам, яких ворожій стороні й так абсолютно не шкода.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments