igorsova (igorsova) wrote,
igorsova
igorsova

Що потрібно розуміти для того щоби наше минуле не стало нашим майбутнім.

Якщо поглянути на історію політики московії відносно України то в будь який період, незалежно від форми і назв, чітко простлідковуються одні і ті самі тенденції, які мені нагадують полювання: жертву, навіть якщо вона сильніша, женуть по потрібному маршруту в глухий кут, відрізаючи від решти країн і унеможливкюючи стороннє запобігання саме такому сценарію. Потім утримувану жертву послаблюють, і коли вона вже не здатна захистити себе, жертву знищують для поглинання її ресурсів.
Інструменти що використовуються одні і ті самі. Їх безліч, але вони чітко налаштовані на одне - здійснюється неперервна диверсія проти майбутьнього, проти можливих перспектив розвитку суспільства, розкол суспільства по всіх можливих тріщинах, провокуючи розпорошення єдності про-національних державницьких сил і їх поступову деградацію.

Кращі представники перетягуються до себе, або якщо вони свідомо прдовжують працювати на розвиток України знищуються фізично, морально, економічно,... вдаються до будь якого способу щоби країна не мала власної еліти.

До влади, шляхом фінансової допомоги, інтриг, маніпуляцій із суспільною думкою, приводяться якщо не власні агенти, то сприяють приходу найгірших кандидатів, потім ще гірших, потім ще гірших,... щоби таким чином через поступову деградацію влади послабити державну машину і в результаті таки отримати можливість привеести цо влади власного агента.

Закладення в освіту хибних тез, хибних принципів і хибних орієнтирів, маніпулюючи таким чином суспільною мораллю і насаджуючи комплекси меншовартості.

Союзникам країни-жертви створюються внутрішні проблеми, розколюють суспільство, влаштовують політичні скандали, щоби союзники потонули в своїх проблемах і не були в змозі простягнути руку допомоги країні-жертві.

Російський агітпроп засвоюється найкраще, а його виробництво і для внутрішнього і для зовнішнього сегменту економічно вигідніше, коли мова російського агітпропу сприймається в країні-жертві як рідна і його безперервний потік без перепон ретранслюється в країну-жертву.

Проводяться безперервні закладення мін сповільненої дії під економічне, політичне, фізичне майбутнє в усіх доступних сферах (насаджується антивакцинація, легальний короткоствол, фальшиві націоналісти, ворожість до дружніх сусідів, зрадойобство, апатія до політичного життя, мояхатаскраїзм, ...)

Якщо ми раз і назавжди хочемо вирватись з лап москвії, нам потрібно чітко усвідомити тактику яку вона використовує, вдосконалити її і розвернути її вже проти самої московії.
#carthagodelendaest , #КарфагенПовиненБутиЗнищений
Tags: #carthagodelendaest, #КарфагенПовиненБутиЗнищений
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 17 comments