igorsova (igorsova) wrote,
igorsova
igorsova

unian

Спостерігаючи за новинарною стрічкою міжнародного інформаційного агенства Уніан, кидається в очі наступне:

Щоденні новини про Настю Камєнскіх, Ані лорак, і решту пающіх трусів, які вразили/осоромились/виставили нове фото/зачарували/нове фото в купальнику/декольте/... і решти маразму дешевої жовтої преси. Що я розумію як фокусування уваги суспільства на тих артистах які несуть в суспільство заклики: іскусства внє палітікі, аніннарот, мишебратья.

Доктор камарофскій радить коли не приймати антибіотики, розвінчав міф про дітей, про смертельну небезпеку аспірину ... іншими словами цього корупціонера, який готовий порибалити разом із Путіним сватають на місце Уляни Супрун, при чому повністю копіюючи пані Уляну.

кіркоров може повернути пугачову, гороскоп на наступний тиждень, хто може стати прем'єр міністром України, відмова заходу підтримувати Порошенка, астролог порадив Порошенку тікати з країни, ... та інші новини від АСТРОЛОГІВ. Зміст цих новин Уніану цілком прозорий.

Росія зіпсувала нафтопровод Дружба, в Кремлі виправдались за відсутність іноземних делегацій, Путін звернувся українською мовою, Пєсков прокоментував перемогу Зеленського, Кремль назвав причину видачі паспортів, ... та інші новини м'яко позиціонують Україну як невід'єнмий сателіт російської політики.

Загинув український боєць, річниця трагедії в Одесі, на дніпропетровщині знайшли в колодязі мертву жінку на останньому місяці вагітності, загибель риби у річці Случ, масштабна пожежа біля української венеції, пожежа на рівненській АЕС,... та інші новини що проектують негатив, втому, апатію і розчарування про Україну.

І це при тому що там немає ні одного посилання на жодне відео спецкора в РФ самого Уніана - Романа Цимбалюка (якого я поважаю за його відверту і непохитну позицію).

Мій висновок:
Уніаном послідовно проводиться політика поступової повзучої інформаційної диверсії проти української державності з моменту коли багато років тому вони змінили власника, і україномовний і цілком адекватний ресус unian.net раптово став російськомовною версією, а взявши до уваги існуючі тоді unian.ua unian.ru на відповідних мовах, і англомовний unin.info, із чотирьох версій Уніану, одна була англійською, одна українською і дві - російською (уніан.ру з тих пір поступово щезла). Власник Уніану - медіагрупа 1+1.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment