igorsova (igorsova) wrote,
igorsova
igorsova

І знову про громадянство.

4 червня, представники «Національного Корпусу» і «Національних Дружин» пікетували Адміністрацію президента. Учасники мітингу вимагали від Володимира Зеленського спростити процедуру отримання українського громадянства для іноземних добровольців, ветеранів АТО (нині – ОСС), які воювали на боці України.
https://www.unian.ua/society/10574637-pasport-dobrovolcyu-pid-administraciyeyu-prezidenta-vidbuvsya-miting-nacionalnogo-korpusu.html


Я вже висловлювався на цю тему тут:
https://igorsova.livejournal.com/120862.html

Кремлівські агенти обов'язково скористаються каналом, для якого потрібно просто приїхати в Україну, піти в АТО добровольцем, постріляти по українцях лугандона, і за це отримати українське громадянство, щоби мати можливість рватись вже в політику, в ВР, в місцеві законодавчі і виконавчі органи, на державні і військові посади.

Національний корпус виступав проти Порошенка, не виступав проти Зеленського, а тепер вимагає громадянства потенційним російським агентам. Цікавий шлейф діяльності...

уточнення щодо двох моментів які обов'язково повинні бути закріплені на державному рівні:
- особи що мали російське громадянство на момент початку військової агресії р.федерації проти України повинні бути позбавленні можливості отримання українського громадянства аж до моменту деокупції українських Криму і частини Донбасу. Русскіє які дійсно щиро хочуть жити в Україні спокійно можуть прожити в Україні решту свого життя із статусом ПМЖ.
- решта іноземців що відслужили в АТО 5 років мають право на ПМЖ в Україні, і тільки після десяти років безперервного проживаня в Україні на ПМЖ, не порушуючи законів, вивчивши мову і історію вони мають право отримати українське громадянство.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments