igorsova (igorsova) wrote,
igorsova
igorsova

Кілька днів тому був у Львові, і звернув увагу на те що пам'ятники архітектури обвішані плакатами із вимогою звільнити Сенцова.
Я не маю нічого проти Сенцова, але і тепер, як і колись за таких плакатів про вимогу звільнення Савченко, я наголошую що існують сотні українських заручників в казематах фашистської р.федерації і що всі вони заслуговують на звільнення не в меншому ступені.

Тактика р.федерації проста - із допомогою своїх агентів і корисних ідіотів роздмухують важливість одного із заручників, і у відповідь вимагають ключових свідків, при цьому обмін продають вигідному для себе представнику країни-жертви.

А ЗекоМанду що зловився на цей гачок "доброї волі" будуть розробляти на ще більші поступки українських національних інтересів - українських заручників у них достатньо, а при потребі вони візьмуть ще когось.

Не можна сідати грати в карти із шулером, не маючи за своєю спиною підтримки сильніших за нього. ЗекоМанда зробила саме це, при чому за спиною у ЗекоМанди якраз помічники шулера.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments