igorsova (igorsova) wrote,
igorsova
igorsova

мояхатаскраїзм

Найбільша проблема українців - це їхня ментальність, що інфікована мояхатаскраїзмом.
Кожен за себе. Християнська мораль є загрозою для мояхатаскраїзму, тому комусь потрібно щоби моральністю піклувались перевірені часом (МП)-піклувальники із погонами під рясами. Як не можеш контролювати процес - очоль його.

Рабство українців не вивітрювалось, воно постійно приживлювалось владою - і за кріпосного права, і за колгоспів, і сьогодні приживлюється. Пріоритет у раба завжди один - пайка запліснявілого хліба. І допоки раб буде існувати на межі втрати отієї пайки запліснявілого хліба на тюремному підносі, ніякі інші думки, ідеї, ніякого прогресу в його рабську голову не залізе.

Сиділи і спостерігали як знищують державність в 20х.
Сиділи і виглядали з вікна як конфісковують їстівні припаси в сусіда в 30х.
Сиділи перед телевізором на диванах і дивились як інші голосують за президента, вважаючи що саме так, сидінням, розбудовують Україну, або ж віддавали свій противсішний голос, зробивши постріл у цій війні - у повітря.

Їхня хата ж скраю. І вони переконані що не мають ніякого відношення до стану в країні, бо не змогли навіть подолати гравітації і підняти свою дупу з дивану щоби піти на виборчу дільницю. Країна - окремо, а вони собі - океремо. І інші українці - також окремо. Відповідальність за стан в країні лежить не на них, а на "інших", і тому їх справедливо ненавидіти і за їхніх кандидатів не голосувати.
Нація? Яка нація якщо навіть не бажають відчувати себе єдиним цілим. I влада цьому активно сприяє, як і в 30х.

Саме такими напівголодними рабами зручно маніпулювати, в процесі підюджувати і нацьковувати один на одного, годувати одних обіцянками, а інших гниючим вже 20 років совковим агітпропом. То пряником то батогом. Такі раби самі контролюють один одного в перервах між ударами батога того хто стоїть над ними.

І факти також можна ігнорувати, бо вони як дзеркало чітко висвітять гниле нутро.
І пояснення фактами суті Махна було зустрінуте святою війною, лише тому що це загрожувало розвіяти навколо мояхатаскраїзму оту видуману феєрію яка слугує такою засполійливою ілюзією для власного сумління.
І допоки ця ілюзія не розвіється, допоки кожен не вб'є в собі мояхатаскраїзм, доти раби будуть залишаться рабами, яких в перспективі може чекати лише одне - пайка запліснявілого хліба.
Tags: мояхатаскраїзм
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments