Flag

(no subject)

За що загинули Небесна Сотня і тисячі українських військових?
За те щоби ви проголосували за Зеленського і просрали все за що вони віддали своє життя?
Flag

Потрібно поширювати.

Якщо оці всі матеріали які я бачу в своїй френдстрічці, факти, гасла не поширюються у вигляді роздрукованих матеріалів по поштових скриньках, не розклеюються по стовбах, транспортних зупинках, дошках оголошення, не роздаються біля церков віруючим, не розсилаються по друзях і родичах в фейсбуках, а так і залишаться в колі взаємних друзів жжшних журналів, яких і так об'єднують спільні політичні погляди, то ніякого впливу на громадську думку щодо виборів так і не відбудеться.
Потрібно поширювати.
Flag

(no subject)

За фактичної майже відсутності в Україні незалежних від олігархів ЗМІ єдина на мою думку тактика це силою проломитись в мобільні телефони українців нашим про-українським блогерам через соціальні платформи. Якщо ботоферми довели свою ефективність в роботі проти інтересів України, то вони можуть бути ефективно використані і в інтересах України. На гру не по правилах необхідно відповідати асиметричною грою не по правилах, коли на кону стоїть майбутнє України.
Flag

(no subject)

верховний кокаїндуючий
верховний наркомандуючий
верховний головнокловандуючий
Flag

Москва обурюється через заборону радянської форми у Латвії: "блюзнірство і цинізм"

Сейм Латвії 4 квітня у другому читанні схвалив поправки, які забороняють носити форми тоталітарних режимів, в тому числі Червоної армії, на громадських заходах.
Латвія незабаром остаточно позбудеться совкізму, і це не зважаючи на те що в 1991му році майже половина її населення були русскімі.